Digitaalne kirjaoskus

Esileht » Kodutööd » Arvestustöö 2. osa

Arvestustöö 2. osa

Advertisements

Looge digitaalne õppematerjal ühe tunni teema kohta, mis on mõeldud õppijale iseseisvaks läbimiseks (mitte üle 45 minutit õppijapoolset tööd!). Õppematerjal peaks sisaldama:

1. Teksti, mis sisaldab ka refereeritud materjali, mida leidsite teistest allikatest (andmebaasidest, veebist, (e)raamatutest). Kasutage vähemalt 3 allikat. Refereeritud osadele on viidatud teksti sees  (nt numbritega). Tekst peaks sisaldama ühte tsitaati, mis on korrektselt vormistatud ja viidatud. Soovi korral võib lisada joonealust viidet.

2. Pilte vm graafilist materjali (joonised, tabelid), mis on pealkirjastatud ja mille päritolule viidatakse. Kasutada võib vaid Creative Commons-litsentsiga kaitstud pilte või neid, mille kasutusluba on teil olemas. Pildiotsingul Google’s või Flickr’is kasutage täpsustatud otsingut, kus saab vastavaid tingimusi seada.

3. Linke video- või helimaterjalile, mis toetavad ja aitavad teemat paremini omandada, või oma loodud multimeediat (nt ekraanivideo koos heliga, oma heli on peale loetud PowerPoint esitlusele). Oma loodud videoklippe, ekraanisalvestusi ja Flashiks muudetud PowerPoint esitlusi saab üles laadida YouTube’i , helisid võib üles laadida SoundCloud’i. PowerPoint’i saab Flash-formaati salvestada iSpring Free programmi abil.

4. Materjali lõpus on kõik allikad välja toodud ning kirjed korrektselt vormistades APA süsteemi järgi.

5. Materjal võib olla kokku pandud blogis, PowerPointis, Wordis, Google Drive’s, oma veebilehel vm mõne autorivahendi abil ExeLearning, Xerte) vms. ning selle esitamise tähtaeg on 22. mai 2014. Materjali jagage kas oma blogis või saatke meiliaadressile veronik@tlu.ee . Auditoorne esitlus toimub 23. mail.

5. Soovi korral võib avaldada materjali ja õpiülesannet Koolielu portaalis.

Advertisements

18 kommentaari

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: